Trendi kiadó szoba Budapest 8. kerületének jobb részén, egy trendi, designos 3 szobás nagyobb lakásban, a Blahától és körúttól gyalogosan 1 percre a Kiss József utca 11. számban.
A Kiss József utca 11. számú ingatlan 1-es számú kiadó szobája egy, maximum két fő részére alkalmas, hiszen egy kisebb alapterületű, de galériával növelt szobájáról beszélünk, amely teljesen bútorozott és felszerelt (kétszemélyes matrac a galérián, íróasztal, fotel, pakolós komódok, forgószék, dohányzóasztal, TV). A gépesítettség is FULL EXTRÁS, hiszen sütő, főzőlap, mosógép, kávéfőző, mikró és mosogatógép is megtalálható a lakásban, így a felsőbb körökből érkező személyek igényeit is teljesen kielégíti.
A hihetetlenül szép és fiatalos lakásban 18-35 év közötti vegyes nemű fiatalok vannak, akik nagyobb része dolgozik, kisebb része még tanul és dolgozik. A lakótársakról tudni illik, hogy magyarok, segítőkészek-közvetlenek, jól alkalmazkodnak, már laktak társbérletben és életvitelük hagyományos, normális. Új bérlő keresésénél szintén ezt szeretnénk erőltetni.




